כרטיס ביקור – כי שיווק הוא מילת המפתח

כרטיס ביקור הוא תעודת הזהות של העסק ויש לו חשיבות גדולה מאד במשימה של הגדלת מעגל הלקוחות, זיהוי לקוחות פוטנציאלים נוספים ושמירה על קשר עם לקוחות קיימים באמצעות חלוקת כרטיסי ביקור עם הלוגו ופרטי הקשר של העסק. 

כל בעל עסק מחזיק בכיס או בארנק לפחות כרטיס ביקור אחד לכל מקום שאליו הוא הולך, זאת על מנת שלא לפספס שום הזדמנות עסקית שאין לדעת מתי והיכן היא תצוץ. מלבד לעצם קיומו של הכרטיס ביקור, ישנה חשיבות גדולה מאד לעיצוב שלו ולמראה שלו, לכן קיים ענף שלם המאגד בתוכו עיצוב כרטיסי ביקור והדפסת כרטיסי ביקור המקנה להם עיצוב נכון, מדויק ואישי המתאים למיתוג של העסק.

כאשר לקוח יוציא כרטיס ביקור שיש בידיו - הוא צריך להיזכר בבית העסק העומד מאחורי כרטיס הביקור. זו הסיבה שהמשימה של עיצוב כרטיסי ביקור נחשבת לסבוכה ומדויקת ביותר. דרך העיצוב צריכים לבוא לידי ביטוי: מסר, השקפת עולם ופנייה ייחודית של בעל העסק אל הלקוח, וכאשר יהיו כל אלה מדויקים ונכונים - אין ספק שללקוח יהיה קל יותר לפנות אל בית העסק, ליצור קשר ולבקש עבודה או שירות מסוים.

כיצד מתבצע העיצוב?

חשוב מאד שבעל העסק ייקח חלק בתהליך של עיצוב כרטיסי ביקור, כך מי שמעצב את הכרטיס ביקור יוכל ממש להבין את הכוונה של בית העסק לפני שהוא מבצע את התהליך של הדפסת כרטיסי ביקור וחלוקה שלהם ללקוחות הפוטנציאליים.

אפשר גם לבצע עיצוב כרטיסי ביקור לבד דרך תוכנות שונות ומגוונות, כך גם אפשר לחסוך כסף וגם לא צריך להסתמך על הטעם האישי של מי שמעצב. כך או כך אין ספק שאם כרטיסי הביקור יהיו יפים ומעוצבים, כל לקוח ישמח לשמור בהישג יד את הכרטיס ביקור שלכם עם פרטי ההתקשרות המופיעים עליו.

עיצוב כרטיסי ביקור והדפסה אונליין

באתר iCopy תוכלו לעצב ולערוך הדפסת כרטיסי ביקור אונליין בעצמכם, בארבעה שלבים פשוטים:

1) לבחור מתוך המבחר הקיים.

2) למלא את הפרטים שתרצו שיופיעו על גבי הכרטיס.

3) למלא את הפרטים האישיים שלכם ואת כמות כרטיסי הביקור הרצויה.

4) לשלוח את ההזמנה אלינו בקליק ותוך זמן קצר לקבל את הכרטיסים שהזמנתם במשלוח עד הבית.

באתרנו קיימת גם האפשרות לערוך עיצוב כרטיסי ביקור אונליין: לבד, בקלות ובמהירות, ללא צורך בהתקנת תוכנה. ברגע שהעיצוב מוכן תוכלו לשלוח לנו בלחיצת כפתור את העיצוב שייצרתם ולשלוח לנו לביצוע הדפסת כרטיסי ביקור. אנו נפעל להדפסתם במהירות ובאיכות המרביים ונדאג לשלוח אליכם את כרטיסי הביקור שעיצבתם עד הבית.

מחירון לדוגמא
100 יחידות 95.00 ₪
200 יחידות 120.00 ₪
300 יחידות 140.00 ₪
500 יחידות 160.00 ₪
1000 יחידות 290.00 ₪

* המחיר הסופי יכול להשתנות בהתאם לתוספות ובחירות של הלקוח בתהליך ההזמנה. נא להתיחס למחיר הסופי בסיום ההזמנה.

הדפסת כרטיסי ביקור לכל דרישה

בחר בקטגוריות המוצר הרצוי
והתחל לעצב באמצעות עורך העיצוב הידידותי שלנו.


כל המוצרים שלנו מודפסים ברמה גבוהה על נייר איכותי, לשביעות רצונך המלאה.

אז למה אתם מחכים?

שלחו להדפסה כרטיסי ביקור והם יהיו מוכנים תוך 48 שעות!

זקוקים למידע נוסף?

חייגו עכשיו: 6210210–03 או פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר

ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם!