בכל בית עסק ניתן למצוא מעטפות ממותגות המכילות על גבן את הלוגו ופרטי בית העסק. השימוש בניירת משרדית כמו מעטפות ממותגות הוא על בסיס יומיומי: הן בשליחת מכתבים ללקוחות והן בשליחת חשבוניות וקבלות לספקים וכדומה. כדי שנדע מאיפה המעטפה נשלחה ולאן היא צריכה להישלח חשוב שהמעטפות של בית העסק יכילו את כל פרטי ההתקשרות וכמובן את הלוגו של בית העסק.

בית העסק מפץ את המעטפות להמון מקומות, כך שחבל לא לנצל את גב המעטפה לשיווק בית העסק שלך. עיצוב מעטפה ממותגת הוא חשוב, כל עיצוב משדר משהו שונה, לכן חשוב להתאים את העיצוב של המעטפה הן ברמת הסידור של פרטי העסק והן ברמת הלוגו של בית העסק, שלא יצא מטושטש, שיהיה חד וברור ושיבלוט אל מול שאר הלוגואים.

הדפסת מעטפות ממותגות

אנו ב-iCopy שמים את הדגש על איכות, החל מאיכות ההדפסה על גבי המעטפה וכלה בטיב המעטפה. אנו מאמינים כי מעטפה ממותגת אמורה לייצג את בית העסק ולשמש כפנים של בית העסק. לכן חשוב לנו שפרטי העסק המודפסים על גב המעטפה יראו במיטבם ושהמעטפות יהיו באיכות גבוהה כפי שחשוב לבית העסק תמיד להיראות טוב ולשדר מקצועיות ואיכות.

iCopy אונליין מתמחה בעיצוב והדפסת מעטפות ממותגות ומעוצבות לבתי עסק במגוון סוגים: מעטפות מרופדות, מעטפות להזמנות, מעטפות לחתונה, מעטפות ממותגות, מעטפות מיוחדות, מעטפות צבעוניות, מעטפות מעוצבות ועוד...

עיצוב מעטפות לעסק

באתרנו תוכלו לעצב מעטפות ממותגות לבית העסק שלכם אונליין, בקלות ובמהירות. אם יש לכם עיצוב מוכן או קובץ מוכן בחרו ב"העלאת קובץ מוכן" העלו את הקובץ, עצבו אותו כפי שתרצו ושלחו אלינו להדפסה בלחיצת כפתור. אם ברצונכם לבחור מעטפות מעוצבות מתוך מגוון תבניות שאנו מציעים באתרנו בחרו ב-"עיצוב אונליין", הכניסו את פרטי העסק שלכם ושלחו אלינו בסיום. בכל שלב תוכלו לקבל סיוע מאנשי הצוות המקצועיים שלנו שעומדים לרשותכם. אנו ב-iCopy נדאג לשלוח אליכם מעטפות מעוצבות וממותגות באיכות גבוהה בדיוק כפי שתכננתם.

מעטפות מעוצבות לכל דרישה

לעיצוב מעטפות אונליין בחר בקטגוריות המוצר הרצוי בצד ימין,
והתחל לעצב באמצעות עורך העיצוב הידידותי שלנו.

כל המוצרים שלנו מודפסים ברמה גבוהה על נייר איכותי, לשביעות רצונך המלאה.

אז למה אתם מחכים?

שלחו להדפסה מעטפות ממותגות לעסק והן יהיו מוכנות תוך 48 שעות!

זקוקים למידע נוסף?

חייגו עכשיו: 6210210–03
או פנו אלינו באמצעות 
טופס צור קשר

ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם!