שירות הדפסה על קנבס כולל בחובו הטמעה של תמונה קיימת על משטח ריבועי או מלבני העשוי מבד הקנבס. זהו בד אומנים איכותי אשר משתמשים בו בכל אסכולות העיצוב: ממכללות מפורסמות לעיצוב ועד למשרדי תקשורת חזותית מפורסמים בארץ ובעולם. יתרון הבד הוא אפשור הטמעה קלה של הצבע עליו, ללא מריחה ותוך שרידות של שנים רבות מאד ללא דהייה, הטיה וכד`.

ממד הקנבס

ממד הקנבס יכול להיות כממדיו של דף A3 בממוצע, כאשר קיימים גם משטחים יותר קטנים ממנו או יותר גדולים ממנו, אך ברוב המקרים מי שהשקיע בהדפסה על קנבס יעדיף שזה יתבצע על גבי משטח גדול יותר מעוד נייר משרדי A4 סטנדרטי.

הטמעת הצבע

הטמעת הצבע נעשית על ידי דיו ישירות ממדפסת ייעודית להדפסה על קנבס. המדפסת היא לשימוש בתי דפוס גדולים בשל ממדיה, וכמות הדיו הנדרשת לביצוע פרויקט שכזה. ניתן להדפיס על קנבס בגוונים של שחור לבן, דמוי עיפרון, צבעוני, או כל תמונה אחרת בגוון שיובא לבית הדפוס. לרבות גוונים מיוחדים כמו SEPIA המתבסס על שחור לבן בעל מרקם נוטה מעט לוורוד, על אף שהשחור-לבן מורגש בו היטב.

ציפוי התמונה

כל הדפסה על קנבס חייבת במריחת שכבת לכה או כל חומר אחר המספק הגנה על המוצר, תוך מניעת דהיית צבע לפרק זמן ארוך מאוד. משימה זו היא האחרונה שמתבצעת לפני הגשת הפרויקט למזמין העבודה.


הדפסה על קנבס

בחר בקטגוריות המוצר הרצוי בצד ימין,
והתחל לעצב באמצעות עורך העיצוב הידידותי שלנו.
הדפסה על קנבס ועיצוב אונליין

הדפסה של תמונת קנבס

כל המוצרים שלנו מודפסים ברמה גבוהה על נייר איכותי, לשביעות רצונך המלאה.

אז למה אתם מחכים?

שלחו להדפסה תמונה על קנבס והיא תהיה מוכנה תוך 48 שעות!

זקוקים למידע נוסף?

חייגו עכשיו: 6210210–03 או פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר

ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם!