אנו שמחים וגאים לספק לכם מגוון אפשרויות של עיצוב הזמנות לבת מצווה. אצלנו תמצאו מגוון כלים ידידותיים למשתמש אשר יאפשרו לכם ליצור עבודות דפוס איכותיות ומרשימות, בסגנון המועדף עליכם, עד ליצירת הזמנה לבת מצווה שתיהיה מושלמת וייחודית.

אם אתם מתכננים אירוע לבת שלכם, תוכלו למצוא אצלנו באתר מגוון רחב של הזמנות לבת מצווה. עם מגוון אפשרויות כה גדול, אין לנו כל ספק שתמצאו בדיוק את מה שמדבר לטעם שלכם ושל בתכם. אבל גם אם לא, תוכלו להעלות ללא כל קושי קובץ מוכן של הזמנה לבת מצווה שעיצבתם בעצמכם במיוחד לרגל האירוע.

אנשים אוהבים מאד לקבל הזמנות לבת מצווה ומייחסים להן חשיבות רבה. זו הסיבה שכדאי לכם להשקיע בעיצוב הזמנה לבת מצווה שהכי מתאים לכם, לתקציב שלכם, להשקפת העולם שלכם וכמובן גם תייצג את הנערה כלת בת המצווה.

איך מדפיסים הזמנות לבת מצווה?

אתם יכולים לבחור ולהחליט האם אתם מעצבים כרצונכם הזמנה לבת מצווה לרגל האירוע שלכם או שאתם מעדיפים לבחור את עיצוב הזמנות לבת מצווה מאחת התבניות המוכנות שאנו מציעים לכם ממש כאן באתר שלנו. כמובן שתוכלו להוסיף את הפרטים של כלת בת המצווה ולשתול בתוך התבנית את הפרטים האישיים הרלוונטיים לאירוע שלכם.

בנוסף, תוכלו גם לקבל ייעוץ וסיוע מאחד מאנשי המקצוע שלנו על מנת שהזמנות בת המצווה תצאנה מושלמות ומתאימות בדיוק לכם, לנערה החוגגת ולאורחים שאותם אתם מזמינים לחגוג ולשמוח עמכם.

בחרו את האופציה הרצויה עבורכם:

1. בוחרים עיצוב הזמנה לבת מצווה מבין מגוון האפשרויות הקיימות והמוצעות לכם.

2. הכנת עיצוב הזמנות לבת מצווה בעצמכם באמצעות כלים נוחים וקלים לתפעול.

3. טוענים קובץ מוכן של עיצוב הזמנה לבת מצווה שעיצבתם מבעוד מועד.


לאחר מכן שלחו את הקובץ הנבחר להדפסה ותוך 48 שעות ההזמנות שלכם יהיו מוכנות!

עיצוב הזמנות לבת מצווה

אצלנו תוכלו לבחור בין הדפסת הזמנות לבת מצווה בעיצוב אישי, לבין בחירה מתוך מגוון התבניות באתר שלנו או באמצעות קבלת סיוע מאחד אנשי המקצוע שלנו. בכל אפשרות שתבחרו - חשוב לנו שתקבלו הזמנה לבת מצווה בדיוק כמו שאתם וכלת בת המצווה רוצים.

ב- icopy מקפידים שכל עבודת דפוס תצא איכותית. אנו מבצעים את ההדפסה באמצעות מדפסות משוכללות ביותר, אשר יוצרות הדפסה חדה ומרשימה, בדיוק כמו שתכננתם. במידה ותזדקקו לעזרה כלשהי, הצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור לכם.


מחירון לדוגמא
100 יחידות 110.00 ₪
200 יחידות 180.00 ₪
300 יחידות 270.00 ₪
500 יחידות 450.00 ₪

* המחיר הסופי יכול להשתנות בהתאם לתוספות ובחירות של הלקוח בתהליך ההזמנה. נא להתיחס למחיר הסופי בסיום ההזמנה.

הזמנה לבת מצווה


אז למה אתם מחכים?

שלחו להדפסה הזמנות לבת מצווה והן יהיו מוכנות תוך 48 שעות!

זקוקים למידע נוסף?

חייגו עכשיו: 6210210–03

או פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר

ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם!