כולנו רוצים ליצור את אפקט ה-WOW באירוע של הילד שלנו, ומחפשים אחר משהו ייחודי, מקורי, יצירתי ושונה. בדיוק לשם כך החלטנו לעזור לכם ולהעניק לכם כלים, אשר יאפשרו לכם להתמצא, לבחור או ליצור עיצוב הזמנות לבר מצווה אונליין, בדרך קלה ופשוטה.

באתר שלנו תמצאו מגוון עיצובים מדליקים בשלל סגנונות וצבעים של הזמנות לבר מצווה. כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור עיצוב הזמנה לבר מצווה שאהבתם, לשלוח ואנו כבר נבצע עבורכם הדפסת הזמנות לבר מצווה, לאחר מכן ההזמנות ישלחו ויגיעו עד אליכם. זהו אפשר להתחיל ולחלק את ההזמנות לאורחים שלכם.

עיצוב הזמנות לבר מצווה

באתרנו תוכלו לבחור הזמנה מעוצבת מתוך מאגר רחב של הזמנות לבר מצווה: בחרו ב-"עיצוב אונליין" והתחילו לעצב ולהזין את פרטי האירוע, בסיום שלחו להדפסה ואנו נדאג שההזמנות יגיעו אליכם בדיוק כפי שרציתם. בכל שלב תוכלו להיעזר באחד מאנשינו לקבלת עזרה או התייעצות. אפשרות נוספת היא לבחור ב-"העלאת קובץ מוכן", העלו קובץ מוכן שלכם ועצבו אותו אונליין באתר, לסיום שלחו להדפסה וההזמנות בדרך אליכם!

הדפסת הזמנות לבר מצווה

ב-iCopy אנחנו הופכים עבורכם את תהליך הדפסת הזמנות לבר מצווה ועיצובן, לחלק מהנה מהסידורים שלכם לקראת האירוע המרגש. לא משנה אם תבחרו מתוך מאגר הזמנות לבר מצווה באתרנו או אם תעלו קובץ משלכם, תוך 48 שעות ההזמנות שלכם יהיו מוכנות!

ב-iCopy אנו מקפידים על איכות, לכן חשוב לנו שכל עבודת דפוס תצא באיכות הגבוהה ביותר. לכן כל הדפסה שאנו מבצעים לרבות הדפסת הזמנות לבר מצווה, הינה באמצעות מדפסות מתקדמות, אשר מעניקות הדפסה איכותית ברורה ומרשימה, בדיוק כמו שתכננתם. במידה ותזדקקו לעזרה כלשהי, הן בתהליך עיצוב הזמנות לבר מצווה והן בביצוע הדפסת הזמנות לבר מצווה, הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם!

אז למה אתם מחכים?

שלחו להדפסה הזמנות לבר מצווה והן יהיו מוכנות תוך 48 שעות!

זקוקים למידע נוסף?

חייגו עכשיו: 6210210–03

או פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר

ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם!

מחירון לדוגמא
100 יחידות 145.00 ₪
200 יחידות 210.00 ₪
300 יחידות 270.00 ₪
500 יחידות 380.00 ₪

* המחיר הסופי יכול להשתנות בהתאם לתוספות ובחירות של הלקוח בתהליך ההזמנה. נא להתיחס למחיר הסופי בסיום ההזמנה.

הזמנה לבר מצווה


עמודים פופולארים: הזמנות לבר מצווה חינם | הזמנה לבר מצווה דוגמאות | הזמנות לבר מצווה מיוחדות | הזמנות לבר מצווה בשקל | עיצוב הזמנה לבר מצווה לבד | הזמנות בר מצווה מעוצבות