מגנטים לעסקים הינו הפתרון המושלם לשיווק העסק ולשמירת הקשר עם הלקוחות שלך! מגנטים מעוצבים לעסק מהווים כיום סוג של כרטיס ביקור ללקוחות קיימים וחדשים. 

חשוב לשים דגש על איכות המגנטים ועל עיצובם. מגנטים מעוצבים מוצמדים למקומות ומשטחים בולטים כגון למקרר בבית או במשרד, לרכב ולכל משטח אשר מאפשר הצמדה של מגנט על גביו. מפני שמקומות אלו הם הבולטים ביותר, לרוב הם יהיו עמוסים במגנטים שונים ומגוונים, לכן עיצוב המגנט הוא חשוב ביותר, עליו להיות בולט וייחודי משאר המגנטים, על מנת שימשוך את העין ויתבלט מעל השאר. מגנטים איכותיים מחזיקים לאורך זמן, הם לא דוהים, מתקלפים או מתבלים, כך שהמגנט שלכם תמיד יופיע אצל הלקוח, גם אם זה בעוד כמה שנים.

הדפסת מגנטים מעוצבים

באתר של iCopy תוכלו ליצור מגנטים לפרסום העסק ולשלוח להדפסה אונליין. איך עושים זאת? בוחרים מתוך מאגר רחב המכיל מגוון תבניות של מגנטים מעוצבים לבתי עסק שונים, עורכים את הפרטים והלוגו ושולחים להדפסה אונליין. 

מגנטים בעיצוב אישי

אפשרות נוספת היא מגנטים בעיצוב אישי - בחרו בהעלאת קובץ מוכן, העלו את הקובץ שלכם וערכו אותו אונליין בעזרת הכלים הידידותיים באתר שלנו, בסיום שלחו להדפסה ואנו כבר נדאג לספק לכם מגנטים איכותיים בדיוק לפי העיצוב שתכננתם. 

לא משנה באיזו אופציה תבחרו בכל שלב הצוות המקצועי של iCopy עומד לרשותכם! מגנטים מעוצבים לכל דרישה

בחר בקטגוריות המוצר הרצוי בצד ימין,
והתחל לעצב באמצעות עורך העיצוב הידידותי שלנו.
כל המוצרים שלנו מודפסים ברמה גבוהה על נייר איכותי, לשביעות רצונך המלאה.

אז למה אתם מחכים?

שלחו להדפסה מגנטים והם יהיו מוכנים תוך 48 שעות!

זקוקים למידע נוסף?

חייגו עכשיו: 6210210–03 או פנו אלינו באמצעות טופס צור קשר

ונציגינו ישמחו לעמוד לרשותכם!